"2016 рік став роком зростання авіаперевезень в Україні, а 2017 - лоукостерів в Україні", - міністр інфраструктури

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що цього року будуть успішно завершені переговори щодо створення ще однієї національної авіакомпанії, що забезпечить вільну конкуренцію.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян

Міністерство інфраструктури України проводить переговори з двома низькобюджетними авіакомпаніями щодо початку їх роботи в Україні.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі "Громадського радіо".

"2016 рік став роком зростання авіаперевезень в Україні, а 2017 - лоукостерів в Україні. Ми ведемо зараз переговори ще з двома лоукостерами з Європи. Ми сподіваємося, що цього року будуть успішно завершені переговори щодо створення ще однієї національної авіакомпанії, що забезпечить вільну конкуренцію. А вільна конкуренція - це безумовне отримання якісних сервісів за невисокою ціною", - сказав міністр.

При цьому Омелян не озвучив назв авіакомпаній.

Омелян додав, що Ryanair, який зайшов на український ринок, сам запропонував анонсовані напрямки польотів.

"Вони самостійно запропонували маршрути, які ми узгодили", - сказав міністр.

Ryanair відкриває 4 нові маршрути з Києва та 7 зі Львова. Україна стане 34-ю країною, куди зайде Ryanair. Початок польотів з аеропорту "Бориспіль" запланований на кінець жовтня. Зі Львова компанія запускає рейси до Лондона, Берліна, Кракова, Вроцлава, Будапешта, Ейндговена, Меммінгема.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Хірошіміт: Дивні сліди ядерного бомбардування Хіросіми (фото)

четвер, 23 травень 2019, 0:35

На пляжах в затоці Хіросіми міжнародна група геологів виявила незвичайні типи гірських порід. Аналіз знайдених частинок показав, що утворилися вони після скидання 6 серпня 1945 року на Хіросіму американської ядерної бомби "Малюк", передають Патріоти Ук...

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...